reede, 10. märts 2017

VIIGI KOOL PIDAS KOHVIKUPÄEVA

Neljapäeval, 9. märtsil toimus Haapsalu Viigi Koolis Haapsalu Noortevolikogu poolt korraldatud noorte kohviku päev, kus räägiti kahe külalisega põhilisel teemal: haridus ja nende elutee. Lisaks said noored küsida ka ise küsimusi külalistelt.
Sündmusel osales kokku 70 õpilast. ”See ootus sai ületatud, arvasime et tuleb maksimaalselt 60 õpilast.” ütles Haapsalu Noortevolikogu liige ja kohvikupäeva projektijuht Dan Taidla.
Kohviku päevale olid kutsutud inimesed, kellel on olnud samasugune minevik ning hiljem on nendest saanud tegijad.
"Tore oli näha, et meil on tegijaid kellel on teistsugused tingimused elus olnud aga ikka oma eluga hakkama saanud ja tahavad teistega oma elu jagada." Komenteeris Haapsalu Noortevolikogu aseesimees ja kohvikupäeva päevajuht Karl-Edward Uibo.
Enamasti noored teavad mida nad tulevikus tahavad teha, aga on hea, kui noorel on võimalus kuulda erivevatest ametitest juba alates algklassidest alates.
“Kõik läks hästi sujuvalt ja õhkkond koolis oli väga mõnus. Õpilased kuulasid hoolikalt ja olid vägagi huvitatud külaliste jutust. Arvan, et see andis neile juurde motivatsiooni millegi poole püüelda.” Lisas kohvikupäeva meeskonna liige Tailia Leer.
Dan Taidla tänab koostöö eest: Haapsalu Viigi kooli, Tiit Moora, Jaanek Pajumetsa, Haapsalu Noortevolikogu  ja Karl-Edward Uibot.
Haapsalu Noortevolikogu tegemistega on võimalik kursis olla Facebooki ja Instagrami vahendusel:


- Dan Taidla (10.Ü)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar